Dlaczego angielski z nami?

Złap kontakt z obcym!

 • Nasza kadra  składa się z wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego, którzy bezustannie aktualizują swoje umiejętności językowe i metodyczne, aby zapewnić sukces  swoim słuchaczom. 
 • Stale wymieniamy się pomysłami z nauczycielami ze Stanów Zjednoczonych i Anglii.
 • Stosujemy w naszej pracy nieszablonowe metody nauczania, aby nasi słuchacze czuli się pewnie i bezstresowo, krok po kroku, rozwijali swoje umiejętności językowe.
 • Od pierwszego dnia, od pierwszej lekcji, kładziemy nacisk na swobodną komunikację w języku angielskim.
 • Uczymy całych fraz, aby słuchacze czuli, że ich wymowa i sposób mówienia nie odbiegają znacząco od naturalnych użytkowników języka obcego. Zachęcamy uczniów do nauki dużej ilości słownictwa, a my zapewniamy różnorodność materiałów  ćwiczeniowych. 
 • Oprócz rozwoju umiejętności językowych oferujemy naszym słuchaczom również wiedzę z zakresu kultury.

Angielski dla dzieci 4-6 lat

Dlaczego małe dzieci powinny uczyć się języka obcego?

Badania przeprowadzone przez dr Patricię Kuhl z Institute for Learning and Brain Sciences  (University of Washington) pokazują, że w wieku 8-12 miesięcy niemowlęta zaczynają koncentrować się na dźwiękach występujących w ich ojczystym języku i ,,tracą ucho” dla dźwięków w innych językach. Jeśli jednak dzieci zostaną wystawione na działanie drugiego języka, zachowują zdolność odróżniania obcych dźwięków.

Korzystamy z wspaniałego kursu firmy Macmillan.

Cheeky Monkey to kurs dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Jego bohaterką jest zabawna małpka Cheeky, która wraz ze swoimi przyjaciółmi: słoniem Tomem, Ellie i lwem Rorym przeżywa mnóstwo fascynujących przygód. Każda część kursu składa się z sześciu rozdziałów wypełnionych zajmującymi ćwiczeniami, takimi jak dopasowywanie, kolorowanie czy pisanie po śladzie. W podręczniku znalazły się również dodatkowe lekcje poświęcone obchodom popularnych świąt. Pacynka – małpka Cheeky – oraz płyta z piosenkami umilają naukę i sprawiają, że mali uczniowie bardziej angażują się w zajęcia, a mata do zabawy, przedstawiająca miasto małpki Cheeky, ułatwia pracę z historyjkami.

https://www.macmillan.pl/katalog/cheeky-monkey,p-1-80

 • Zeszyt współpracy z rodzicami, opracowany w języku polskim, który pomaga rodzicom nieznającym języka w powtarzaniu materiału z dziećmi w domu.

 • Do Książki ucznia Hello Cheeky dołączona jest płyta audio, natomiast w cz. 1 i 2 znajduje się płyta Multi-ROM, czyli nowoczesne materiały cyfrowe, na których są gry, piosenki i historyjki do utrwalania w domu.

UWAGA: W GALERII ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ PRZYKŁADOWE MATERIAŁY Z JAKICH KORZYSTAMY UCZĄC MALUSZKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

 • Jak często odbywają się zajęcia i ile kosztują?
  Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy wiekowej (średnio 6-8 dzieci) przez cały rok szkolny. Typowa lekcja trwa 60 minut. 

Cena 120 zł /miesiąc

Angielski dla dzieci klas 1-3 Szkoły Podstawowej

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w tym wieku?

Wszyscy słyszeliśmy, że dzieci chłoną wiedzę jak gąbki. Badania pokazują, że istnieje „krytyczny okres” dla przyswajania języka, podczas którego mózg jest gotowy do nauki. Po okresie dojrzewania nasza zdolność do przyswajania drugiego języka staje się bardziej ograniczona. Nauka języka obcego to długi proces,  więc ważne jest, aby dzieci zaczęły go opanowywać jeszcze przed okresem dojrzewania. Uwaga: W wieku 7 – 8 lat dzieci mogą nauczyć się posługiwać drugim językiem płynnie. Niestety,  akcent będzie od nich wymagał więcej pracy niż od dzieci, które uczyły się go w przedszkolu. 

Dzieci uczą się za pomocą słów, filmów i zdjęć dzięki naszej własnej  kolekcji cyfrowych materiałów do nauki.
Dzieci zyskują o wiele więcej niż  znajomość nowego języka, zdobywają umiejętności życiowe. Uczymy matematyki, liczenia, czytania, pisania, sztuki, sztuki odgrywania ról w środowisku angielskim; ponadto uczą się umiejętności emocjonalnych i społecznych.

W trakcie zajęć wykorzystujemy:

 • Interaktywne gry
 • Historie
 • Utwory z ruchem
 • Projekty rzemieślnicze
 • Muzykę
 • Gry
 • Książki z opowieściami
Nasze rekwizyty obejmują:
 • Pacynki
 • Zabawki
 • Kolorowe fiszki

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy wiekowej (średnio 6-8 dzieci) przez cały rok szkolny. Typowa lekcja trwa 60 minut. Cena 12 0 zł. /miesiąc. W klasie 3 SP Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy wiekowej przez cały rok szkolny. Typowa lekcja trwa 90 minut.

Cena 150 zł /miesiąc

Angielski dla uczniów klas 4-8 SP

Obecnie badania pokazują, że dzieci, które uczą się języka obcego, osiągają lepsze wyniki…

Obecnie badania przeprowadzone na standardowych testach pokazują, że dzieci, które uczą się języka obcego, osiągają lepsze wyniki również w swoim języku ojczystym od uczniów niebędących uczniami dwujęzycznymi. Inne badania wykazały, że dzieci uczące się drugiego języka zaczynają czytać wcześniej oraz lepiej radzą sobie z  gramatyką. Oznacza to, że dzieci dwujęzyczne lepiej identyfikują zdania niepoprawne gramatycznie niż osoby jednojęzyczne. Jak powiedział Goethe: „Ci, którzy nic nie wiedzą o językach obcych, nic nie wiedzą o sobie”.

W trakcie uczęszczania na kurs  zapewniamy pełne przygotowanie ucznia do egzaminu ósmoklasisty. Nasze podręczniki i kursy są tak przygotowane, aby nasi uczniowie byli gotowi podejść do egzaminu ósmoklasisty. Jak dotąd wielu naszych uczniów pisało egzaminy gimnazjalne z bardzo dobrymi wynikami, często 90 -100%! Nasze kursy języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych oferują dzieciom możliwość nauki angielskiego w zabawnej, relaksującej atmosferze.

Programy, które wybieramy zawierają szerszy zakres wiedzy i umiejętności od tych, na których bazują szkoły publiczne. Uczniowie korzystają z podręczników Big English firmy Longman.  Big English, wykorzystując naturalną ciekawość świata, wprowadza w każdym rozdziale lekcje typu CLIL (Content and Language Integrated Learning), zawierające elementy ze świata przyrody i nauki.

Atutem kursu Big English jest nacisk na samoocenę i ewaluację (Assessment for Learning) – nauczyciel pomaga uczniom dostrzec ich postępy i zaszczepia w nich poczucie sukcesu. Kurs wspomaga także rozwój tzw. umiejętności XXI wieku, czyli bycie kreatywnym, myślenie krytyczne czy współpraca w grupie.

Ponadto my English lab, czyli specjalne konto internetowe, które pozwala nauczycielowi wysyłać interaktywnie zadania domowe. Zadania te są sprawdzane przez system, a nauczyciel otrzymuje pełny raport z postępów ucznia: wynik, poprawki, czas pracy i ocena. Na tej podstawie przygotowany zostaje indywidualnie dla ucznia materiał naprawczy, który pozwala nadrobić braki.

https://www.pearson.pl/jezyk-angielski/katalog/dla-uczelni-i-szkol-jezykowych/kursy-dla-najmlodszych/big-english/

Oraz

Right on , Wydawnictwa Egis

Right On! (dzieci i młodzież)

Right On! to czteropoziomowa seria podręczników do nauki języka angielskiego dla uczniów od IV klasy szkoły podstawowej. Celem kursu jest zbudowanie solidnych podstaw w zakresie leksyki i gramatyki oraz praktyczne kształcenie umiejętności komunikacyjnych.

https://egis.com.pl/pl/katalog/szkolyprywatne/right_on_dzieci_i_mlodziez

Zapewniamy:

 • nauczyciela z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi i kompletny program nauczania
 • dodatkowe (oprócz podręcznika) materiały dla słuchaczy
 • narzędzia i środki dydaktyczne
 • interaktywne zajęcia
 • pracę w małych grupach
 • na prośbę rodzica wystawiamy rachunki

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy wiekowej (średnio 6-8 dzieci) przez cały rok szkolny. Typowa lekcja trwa 90 minut. 

UWAGA: W GALERII ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ MATERIAŁY Z JAKICH KORZYSTAMY UCZĄC DZIECI JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Cena 150 zł /miesiąc

Angielski dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Uczniowie, którzy studiowali języki obce, osiągają lepsze wyniki w teście ACT…

Badania dziesiątek tysięcy uczniów szkół średnich wykazały, że uczniowie, którzy studiowali języki obce, osiągają lepsze wyniki w teście American College (ACT) z języka angielskiego i matematyki. Dodatkowe badania wykazały, że wyniki SAT-werbalne poprawiają się wraz z długością czasu studiowania języka obcego przez uczniów. Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko ukończyło te testy, zachęć je do nauki języka obcego.

Na tym kursie przede wszystkim przygotowujemy do matury na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Nasz kurs przygotowujący do matury daje możliwość doskonalenia swoich umiejętności do egzaminu Matura  English, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane rezultaty. Nasz kurs koncentruje się na strategiach egzaminacyjnych i ogólnym rozwoju języka angielskiego w zakresie mówienia, słuchania, czytania, gramatyki, słownictwa i pisania.

Czego się uczeń nauczy?

Pozna  umiejętności egzaminacyjne i strategie potrzebne do egzaminu Matura  English. Zwiększy swoje umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia poprzez indywidualne i grupowe zajęcia. Poprawi  swoją dokładność w gramatyce i słownictwie.

Tu naprawdę uczysz się mówienia po angielsku!

On Screen to nowoczesny, sześcioczęściowy kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Celem kursu jest przygotowanie uczniów do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie, w którym język angielski jest niezbędnym narzędziem komunikacji. Naukę wspomagają cyfrowe komponenty: podręcznik w wersji cyfrowej (Interactive eBook) oraz oprogramowanie do tablic interaktywnych (Interactive Whiteboard Software).

https://egis.com.pl/pl/katalog/ponadgimnazjalna/on_screen

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy wiekowej (średnio 6-8 dzieci) przez cały rok szkolny. Typowa lekcja trwa 90 minut.

Cena 140 zł /miesiąc

Business English dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Nie ma wątpliwości, że dzieci i młodzież już od najmłodszych lat powinny uczyć się języków obcych i biznesu.

Nie ma wątpliwości, że dzieci i młodzież już od najmłodszych lat powinni uczyć się języków obcych i biznesu. Aby jednak jeszcze lepiej mogli posługiwać się językiem angielskim oferujemy zajęcia z języka angielskiego biznesowego. 

Edukacja językowa ma kluczowe znaczenie dla siły roboczej przyszłości, a dwujęzyczność może poszerzyć możliwości kariery. Wiele zawodów związanych z edukacją, opieką zdrowotną, pracą socjalną, bezpieczeństwem narodowym, tłumaczeniami, turystyką i biznesem międzynarodowym wymaga lub preferuje kandydatów dwujęzycznych, co skutkuje większą liczbą miejsc pracy dla tych, którzy znają drugi język. Mówienie językiem obcym może ułatwić ubieganie się o pracę, staże i programy studiów w innych krajach – zwłaszcza jeśli masz ,,umiejętności krytyczne”.

Słuchacze będą rozwiązywać zadania, które pomogą poprawić ich umiejętności językowe w pracy. Na lekcjach w tej sekcji będą również oglądać filmy, słuchać audio i czytać teksty ze szczególnym uwzględnieniem świata biznesu i pracy.

W trakcie kursu nasi słuchacze nauczą się:

 • prowadzić rozmowy kwalifikacyjne 
 • rozumieć ze słuchu podcasty dotyczące świata biznesu 
 • pracować samodzielnie nad poprawą swojego j.angielskiego 
 • czytać ze zrozumieniem teksty na tematy związane z pracą
 • pisać e-maile z kontrahentami, szefami i klientami.

Kurs języka angielskiego dla podróżujących w Drezdenku

Lubisz podróżować, a nie znasz języka?            Dzięki temu kursowi;

 • nauczysz się słownictwa i wyrażeń związanych z podróżowaniem, wypoczynkiem i zwiedzaniem takich jak np. pytanie o drogę, robienie zakupów, zamawianie w restauracji, rezerwowanie noclegu, kupowanie biletu itp.
 • utrwalisz słownictwo i prawidłową wymowę, 
 • przećwiczysz dialogi z innymi osobami w grupie, co spowoduje, że nie będziesz bał się używać języka zagranicą.
 • przećwiczysz rozumienie ze słuchu, dzięki czemu będziesz rozumiał co inni mówią do Ciebie.

Nie marnuj czasu, baw się i ucz się!

Kurs składa się z 16 tematów, a każdy temat rozłożony jest na 3  godziny lekcyjne. Wszystko po to, abyś dobrze opanował słownictwo, wymowę i nauczył się jak najwięcej na zajęciach.

Pamiętaj na wycieczce rozmawiasz z różnymi ludźmi w różnych warunkach, dlatego kurs ten może odbyć się tylko w grupie.

Do kursu dołączony jest mały podręcznik z płytą CD, abyś mógł spokojnie wszystko przećwiczyć w domu, kiedy chcesz oraz zabrać ze sobą w podróż.

Kurs trwa 48 godzin lekcyjnych.

W trakcie spotkań poznasz słownictwo i wyrażenia z 16 tematów i każdy z nich będziesz ćwiczyć  na 3 godzinach lekcyjnych. 

Cena to 30 zł za godzinę lekcyjną w grupie 6-8 osób i 40 zł. za godzinę lekcyjną w grupie 4-6 osób.

Do kursu należy doliczyć cenę podręcznika (ok.20 zł) i opłatę wpisową 99 zł.

W przypadku gdy liczebność w grupie się zmienia, cena może ulec zmianie w trakcie trwania kursu.

Zapisz się już teraz telefonicznie lub przez formularz.

Kursy dla dorosłych metodą tradycyjną (przygotowujące do egzaminów FCE, CAE itp.)

Nauka angielskiego jest ważna, a ludzie na całym świecie decydują się na naukę angielskiego jako drugiego języka.

Angielski jest najczęściej używanym językiem na świecie. Jedna na pięć osób mówi lub przynajmniej rozumie język angielski!

Angielski jest językiem nauki, internetu, komputerów, dyplomacji i turystyki. Znajomość języka angielskiego zwiększa szanse na uzyskanie dobrej pracy w międzynarodowej firmie w swoim kraju lub znalezienie pracy poza granicami kraju.

Zatem jeśli jeszcze nie znasz angielskiego, masz możliwość nauczyć się go z nami i zdać certyfikaty, które potwierdzą twoją wiedzę i umiejętności.

 • Gramatyki – więc jesteś bardziej poprawny w języku angielskim i łatwiejszy do zrozumienia
 • Słownictwa i idiomów – dzięki czemu możesz zrozumieć znacznie więcej angielskiego i zaktualizować dźwięk
 • Wymowy angielskiego – więc twój akcent jest lepszy i możesz mówić po angielsku bardziej naturalnie
 • Płynnego mówienia – bardziej naturalnie i lepiej zrozumiana
 • Rozumienia ze słuchu – dzięki czemu możesz lepiej śledzić rozmowy w języku angielskim
 • Czytania ze zrozumieniem – dzięki czemu możesz czytać różne teksty w języku angielskim i lepiej je rozumieć
 • Umiejętności pisania – dzięki czemu możesz pisać różne rodzaje angielskich tekstów szybko, dokładnie i łatwo
 • Brytyjskiego życia i kultury – dowiesz się także o kulturze, mediach i brytyjskim stylu życia

Po kursie:

Po zakończeniu kursu będziesz w stanie lepiej samodzielnie uczyć się j.angielskiego i dalej rozwijać swoje umiejętności. Po pierwsze, w trakcie kursu poznałeś wiele strategii samodzielnego uczenia się. Po drugie, potrafisz odpowiednio korzystać z materiałów, w których posiadaniu będziesz po kursie.

Jak tłumaczy encyklopedia: bezpośrednia metoda nauczania, nazywana czasem metodą naturalną i często (ale nie wyłącznie) używana do nauczania języków obcych, powstrzymuje się od używania języka ojczystego uczniów i używa tylko języka docelowego. … Ogólnie rzecz biorąc, nauczanie koncentruje się na rozwoju umiejętności mówienia.

Tu nie uczysz się gramatyki lecz mówienia, mówienia i mówienia w języku obcym.

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego, na których już od pierwszej lekcji mówisz tylko po angielsku! Nie wierzysz, nie szkodzi, już nie jedna osoba się przekonała, że to realne. Najnowocześniejsza metoda nauki mówienia w języku obcym dla tych, którzy przede wszystkim chcą nauczyć się komunikować w języku obcym w krótkim czasie.  Metoda, z której korzystamy daje możliwość biegłego posługiwania się językiem angielskim bez używania podręcznika lub studiowania nudnej gramatyki.

 

Uwaga najbliższa grupa rusza we wrześniu 2019 r.

 

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona

 Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy wiekowej (średnio 6-8 osób) przez cały rok szkolny. Typowa lekcja trwa 90 minut.

Cena 150 zł. /miesiąc.

Kursy szybkiego czytania w Drezdenku

Możliwość szybkiego zdobywania nowych informacji i zapamiętywania ich jest największą umiejętnością, jaką możesz mieć!

Kiedy Twoje dziecko weźmie udział w  kursie szybkiego czytania to:

 •  opanuje czytanie z prędkością światła
 • będzie się wyróżniało także innymi umiejętnościami, takimi jak pamięć, kreatywność i uczenie się języków.
 • zwiększy zrozumienie tekstów
 •  będzie efektywniej przywoływało i  zarządzało informacjami, przez co będzie podejmowało bardziej świadome decyzje
 • zwiększy kompetencje i pewność siebie 

Rozwijaj szybkość i pojemność mózgu dziecka.

Zwiększ czujność, ostrość i koncentrację.

 • ZAJECIA DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
 • KURS SZYBKIEGO CZYTANIA DLA UCZNIÓW SZKOŁY ŚREDNIEJ
 • KURS SZYBKIEGO CZYTANIA DLA DOROSŁYCH

Zajęcia odbywają się w grupach  6-8 osób i trwają 10 tygodni po 90 min. 

Zajęcia ruszają po skompletowaniu grupy.

ZGŁOŚ SIĘ NA KURS JUŻ DZIŚ JAK TYLKO ZBIERZEMY GRUPĘ DAMY CI ZNAĆ I USTALIMY TERMIN.

Cena 900 zł/os.

Unijne kursy komputerowe

Zapraszamy osoby pomiędzy 25-65 rokiem życia na bezpłatne szkolenia komputerowe.

Zajęcia odbywają się zupełnie bezpłatnie, w grupach 12 osób. Nowe grupy ruszają po skompletowaniu odpowiedniej ilości uczestników. Kurs kończy się egzaminem potwierdzającym zdobyte kompetencje.

Zapisz się już dziś.

Unijne kursy języka angielskiego

Zapraszamy osoby pomiędzy 25-65 rokiem życia na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, w grupach 12 osób. Nowe grupy ruszają po skompletowaniu odpowiedniej ilości uczestników.Kurs kończy się egzaminem potwierdzającym zdobyte kompetencje językowe.

 

Mamy 100% zdawalności certyfikatów międzynarodowych.

Zapisz już dziś!

Seminaria kosmetyczne

Nasze seminaria to cykl szkoleń dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą dobrze wyglądać.

Zajęcia odbywają się cyklicznie i trwają około 3-4 h. zegarowych. W trakcie zajęć uczysz się jak szybko i prawidłowo zrobić np. szybki make- up do pracy,  profesjonalny makijaż na wyjście wieczorem czy wesele W trakcie spotkań dowiesz się jakie są najnowocześniejsze wymagania dotyczące wyglądu w biznesie itp. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną makijażystkę, wizażystkę i fryzjera. Zajęcia układane są tematycznie np. wygląd w biznesie, professional make-up itp.

Zapraszamy!

Kurs treningu pamięci w Drezdenku

Bez względu na to , czy chcesz poprawić swoją pamięć w szkole lub na uczelni i poprawić wyniki egzaminu, czy po prostu zwiększyć pewność siebie.

W trakcie kursu pomożemy Ci:

 • zapamiętać szybko i skutecznie
 • rozwinąć swoją pewność siebie
 • doświadczyć radości podczas nauki
 • dostosować strategie dla różnych tematów
 • zapamiętywać szybciej skracając czas nauki lub pracy
 • polepszyć wyniki z  egzaminów

Cały trening składa się z trzech modułów:

 1. Poziom I (8 tygodni) – dla początkujących
 2. Poziom II (7 tygodni) – dla średnio zaawansowanych
 3. Poziom III (8 tygodni) – dla zaawansowanych

Każdy poziom jest osobną całością. Można zakończyć trening pamięci po jednym, dwóch lub trzech poziomach.

Czego się nauczysz?

Uczymy (między innymi!), jak zapamiętywać szybciej i w sposób nieporównywalnie trwalszy niż w zapamiętywaniu zwyczajnym, a w szczególności:

 • słówka i zwroty z języków obcych, słowa obcego pochodzenia,
 • trudne nazwy, regułki czy terminy
 • nazwiska i imiona
 • proste treści; np.harmonogramy, streszczenia, wierszy
 • listy spraw do załatwienia/zrobienia,rzeczy, etc.
 • trudne materiały; np. przemówienia, referaty, kodeks
 • duże liczby i wszelkie dane z liczbami i symbolami (daty, zdarzenia, numery telefonów…)  i wiele więcej…

Wszystko na przykładach szkolnych, zawodowych i codziennych zastosowań ćwiczonych technik

Zapisz się na kurs

Wypełnij formularz i zapisz się już dziś!