Akademia Biznesu i Samorozwoju Diamond jest w Polsce pierwszą placówką zajmującą się edukacją biznesową dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez lata szkoły uczyły nas bycia pracownikiem. Na lekcjach pokazywano nam różne zawody i cechy dobrego pracownika.

My chcemy pokazać drugą stronę biurka, czyli jak zostać przedsiębiorcą, zarabiać dużo więcej i szybciej, jak stać się człowiekiem wolnym finansowo prowadząc biznes godny XXI wieku.

Skąd pomysł?

Otóż w trakcie szkoleń biznesowych pokazywano wiele badań, z których wynika, że w Polsce bardzo niewielki odsetek ludzi jest milionerami, a w USA, czy Rosji wielu ludzi dysponuje co najmniej milionem na koncie.

Skąd to się wzięło? Z przygotowania dzieci w sferze biznesowej. Otóż po zbadaniu okazało się, że w USA i innych krajach na świecie działają szkoły biznesu dla dzieci i młodzieży, czasami nawet od piątego roku życia. Dzieci od najmłodszych lat uczą się bycia przedsiębiorcami i poznają kluczowe umiejętności z dziedziny biznesu. Niestety w Polsce nie ma ani takich szkół , ani podręczników. Dlatego ściągnęliśmy z zagranicy podręczniki przekształciliśmy materiały na polskie warunki i przygotowaliśmy własny autorski program nauczania biznesu dzieci młodzieży oraz dorosłych .

Program

W naszym unikalnym i innowacyjnym programie słuchacze będą mogli:

  • odkrywać i rozwijać swoje talenty i szlifować umiejętności obserwacji
  • poznać język angielski ogólny jak i biznesowy
  • odblokowywać kreatywność i identyfikować przeciwności
  • znajdować potencjalne rozwiązania i wykorzystywać możliwości biznesowe.

Oprócz poznawania nowoczesnego biznesu i świata przedsiębiorczości, celem naszego programu jest:

  • zachęcenie wszystkich naszych słuchaczy do krytycznego i przedsiębiorczego myślenia,
  • identyfikacja wszystkich potencjalnych wyzwań i możliwości biznesowych poprzez praktyczną pracę i ćwiczenia, które dla nich przygotowaliśmy,
  • zapoznanie młodzieży i dorosłych z badaniami rynku, planowaniem biznesowym i kontrolą!
  • poznanie nowoczesnych możliwości marketingu,
  • rozwój osobisty, wzrost samooceny i pewności siebie!

"Ucz się od ludzi, którzy na co dzień mają styczność z biznesem."

W trakcie naszych zajęć słuchacze wchodzą w interakcję z prawdziwymi studentami kierunków biznesowych, lokalnymi przedsiębiorcami, którzy jako goście również będą przeprowadzali cykl szkoleń oraz przedsiębiorcami ,którzy będą rozmawiać o najnowszych trendach , które obecnie funkcjonują w nowoczesnym biznesie.

Gotowy do sukcesu!

Młodzież i nowi przedsiębiorcy kończą nasze seminaria z projektem biznes planu; z profesjonalną wiedzą i narzędziami, które do tej pory były w Polsce osiągalne tylko dla studentów szkół biznesu, albo na bardzo drogich szkoleniach, na które rzadko kogo było stać. Dziś ta wiedza jest w zasięgu ręki kilkanaście razy taniej niż gdziekolwiek indziej.


AKADEMIA BIZNESU I SAMOROZWOJU ,DIAMOND’
TO PIERWSZY KROK DO SUKCESU I NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ!