Angielski Gorzów Wielkopolski

Dzień dobry! 

Nie chcesz dłużej wstydzić się swojego angielskiego, chcesz rozumieć szefa obcokrajowca i nie czuć się jak niemowa na firmowym szkoleniu albo w luźnej pogawędce na przerwie?

A może nie znasz angielskiego w ogóle?

Jeśli potrzebujesz szybko odblokować swój angielski, jeszcze tylko kilka dni nasz superszybki kurs angielskiego w małej grupie jest dostępny w “starej cenie”.

U nas to TY jesteś w centrum uwagi – prowadzimy Cię za rękę, a cały nasz zespół skupia się na Twoich celach, potrzebach, oczekiwaniach i osiągnięciach.

Wszystko jest dostosowane do Twojej osobowości, mocnych stron i preferencji, a nauka jest uporządkowana i doskonale zorganizowana za Ciebie.

Dla ponad 90% naszych Kursantów to ich ostatni kurs angielskiego, bo wreszcie osiągnęli upragniony efekt!

Dla większości jesteśmy “kursem ostatniej szansy”.

Jeszcze w tym roku możesz na zawsze pożegnać blokadę w mówieniu po angielsku!

JAK SIĘ Z NAMI SPOTKAĆ?

Wakacje to wyjątkowy czas, dlatego jeśli chcesz się z nami spotkać i porozmawiać najpierw zadzwoń i umów się na spotkanie. Jestem dostępna przy telefonie od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 22.00.

Angielski w Gorzowie Wielkopolskim dla dorosłych

Wypełnij ten formularz a oddzwonimy i umówimy się na bezpłatny pokaz metody. Skoro metodę stworzył psycholog, który całe życie poświęcił na badania dotyczące mózgu i uczenia się, więc metoda musi być wyjątkowa. Może to właśnie to czego Ty potrzebujesz.

pinezka

DREZDENKO

UL.SZKOLNA 14C/1

GORZÓW WIELKOPOLSKI

UL. SIKORSKIEGO 100/8

KONTAKT@AKADEMIADIAMOND.PL

662-078-118

ołówek